Frezowanie i Toczenie

Oferta usług na frezarkach CNC

Oferujemy usługi frezowania za pośrednictwem frezarki CNC. Wykonujemy pojedyncze detale jak również produkcję seryjną. Nasze doświadczenie sprawia, że wytworzenie detalu charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Centrum pionowe R1000

Centrum obróbkowe pionowe R1000 to obrabiarka, która jest sterowana numerycznie i wyposażona w układ sterowania ciągłego. Centrum można z powodzeniem wykorzystywać zarówno do prac w warunkach produkcji jednostkowej jak i seryjnej.
Precyzja procesu obróbki na centrum obróbkowym R1000 zapewniona jest dzięki zastosowaniu w układzie wrzeciona łożysk o wysokiej klasie dokładności, bezluzowych przekładni śrubowo-tocznych dla przesuwów w osiach X, Y i Z ułożyskowanych na łożyskach o wysokiej sztywności osiowej. Zarówno obroty wrzeciona, jak i wielkość posuwów roboczych posiadają regulację bezstopniową i są programowalne.

Oferta usług na tokarkach CNC

Oferujemy usługi toczenia za pośrednictwem tokarki CNC. Wykonujemy pojedyncze detale jak również produkcję seryjną. Nasze doświadczenie sprawia, że wytworzenie detalu charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Tokarka CNC TUG 56MN

Tokarka TUG-56MN została zaprojektowana jako uniwersalna, dwuosiowa tokarka uchwytowo-kłowa sterowana numerycznie z głowicą rewolwerową lub imakiem z narzędziami zakładanymi ręcznie. Konstrukcja tokarki oparta o klasyczne płaskie łoże pozwala na zmieszczenie detalu typu tarcza o średnicy do 560 mm. Jednocześnie tokarka pozwala na toczenia w kłach długich detali do 1500mm, a dla lekkiej obróbki dostępna jest wersja 2000mm długości toczenia. Duży przelot wrzeciona i zastosowanie uchwytu przelotowego pozwala na obróbkę z pręta o średnicy do 75 mm Ogólna sztywność łoża, suportów i głowicy rewolwerowej lub imaka pozwala na obróbkę z wygórowanymi parametrami skrawania przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi skrawających.