Zwijarki do tytoniu

Zwijarka 70MM

Solidna, elegancka i wygodna w obsłudze zwijarka do tytoniu ułatwiająca skręcanie papierosów. Przeznaczona do skręcania papierosów o długości 70mm i średnicy filtra 8mm lub 6mm. Dzięki zastosowaniu specjalnej, elastycznej folii zwijanie jest niezwykle precyzyjne. Zastosowanie certyfikowanej bezftalenowej folii przeznaczonej do kontaktu z żywnością zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.

Zwijarka 70MM stożek

Solidna, elegancka i wygodna w obsłudze kolekcjonerska zwijarka ułatwiająca skręcanie w formie stożków. Dzięki zastosowaniu specjalnej, elastycznej folii zwijanie jest niezwykle precyzyjne. Zastosowanie certyfikowanej bezftalenowej folii przeznaczonej do kontaktu z żywnością zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Produkt dedykowany do bibuł o długości 70mm i filtra stożkowego.

Zwijarka 110MM stożek

Solidna, elegancka i wygodna w obsłudze kolekcjonerska zwijarka ułatwiająca skręcanie w formie stożków. Dzięki zastosowaniu specjalnej, elastycznej folii zwijanie jest niezwykle precyzyjne. Zastosowanie certyfikowanej bezftalenowej folii przeznaczonej do kontaktu z żywnością zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Produkt dedykowany do bibuł o długości 110mm i filtra stożkowego. Wyposażona w koncówkę, która umożliwia uzyskanie oczekiwanej długości i zabezpieczenie zawartości przed wysypaniem.

Zwijarka 110MM

Solidna, elegancka i wygodna w obsłudze zwijarka do tytoniu ułatwiająca skręcanie papierosów. Przeznaczona do skręcania papierosów o długości 110mm i średnicy filtra 8mm lub 6mm. Dzięki zastosowaniu specjalnej, elastycznej folii zwijanie jest niezwykle precyzyjne. Zastosowanie certyfikowanej bezftalenowej folii przeznaczonej do kontaktu z żywnością zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.