Papierośnice

Prestige

Elegancka papierośnica przeznaczona do przechowywania 18 sztuk papierosów o standardowej długości. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Wyposażona w dwie elastyczne taśmy, które bardzo skutecznie stabilizują papierosy oraz w sprężynowy mechanizm otwierania. Dostępna w czterech wariantach kolorystycznych.

BASIC

Papierośnica BASIC przeznaczona do przechowywania 18 sztuk papierosów o standardowej długości. Wyposażona w dwa plastikowe paski stabilizujące papierosy. Dostępna w czterech wariantach kolorystycznych. Ekonomiczne rozwiązania idealnie wpisują się w politykę marketingową tych klientów, którzy wspierają sprzedaż własnych produktów za pomocą gratisów. Produkt możemy spersonalizować indywidualnie. 

FLUO

Neonowa papierośnica FLUO zaprojektowana została do przechowywania 18 sztuk papierosów standardowej długości. Wyposażona w dwa plastikowe paski stabilizujące papierosy. Dostępna w czterech wariantach kolorystycznych. Projekt ten stworzony został z myślą o klientach stawiających na rozwój sprzedaży własnych marek poprzez promocję z użyciem akcesoriów tytoniowych. Produkt możemy spersonalizować indywidualnie.